РІЧНИЙ ЗВІТ

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

у 2020-2021 навчальному році

1. Загальна характеристика

ЗДО ясла-садок № 5 комбінованого типу розпочав функціонування у 1962 році. Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням ін­тересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Для занять дітей створено всі умови, обладнані спеціальні при­міщення:

-музично- спортивна зала;

-кабінети логопеда;

-методичний кабінет та медичний блок;

-прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

-спортивний та ігрові майданчики.

2. Склад вихованців

За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано 75 місць для дітей від 2 до 6 (7) років. Групи комплектувались переважно у червні-липні за направленнями дитячого дошкільного об’єднання.

У 2020-20201навчальному році укомплектовано 4 вікових груп:

1 група для дітей раннього віку з 2-х до 3-х років;

3 груп для дітей дошкільного віку.

Цього року заклад відвідувало 79 дітей, з них:

раннього віку 16 дітей;

дошкільного віку 63 дітей;

випущено до школи 22 дітей.

За звітний період прийнято 25 дітей.

Контингент батьків соціально благополучний, переважають

діти із сімей робочих, підприємців, службовців, не працюючих .

3. Кадрове забезпечення

Дошкільний навчальний заклад укомплектований педагогічними кадрами. Всього педагогічних працівників – 12. З них: 1 – завідувач, 1 – вихователь-методист, 1 – керівник музичний, 1 – інструктор з фізкультури, 1 – вчитель-логопед, 7 – вихователів вікових груп.

Всі педагогічні працівники мають спеціальну педагогічну освіту: 5 педагогів – повну вищу освіту (55%), 7 педагогів – неповну вищу освіту (45%). Два педагоги мають педагогічне звання: 1 чол. - «вихователь – методист», 1 чол. – «старший вихователь».

(Діаграма 1, 2).

Діаграма 1.

Освітній рівень педагогів

/Files/images/dgrami/1.jpg

/Files/images/dgrami/2.jpg

Постійно зростає відсоток оволодіння педагогами комп’ютерними технологіями (Діаграма 3).

Діаграма 3

/Files/images/dgrami/3.jpg

Методична робота з педагогічними кадрами у 2020/2021 навчальному році була спрямована на підвищення професійного рівня педагогів (таблиця 1).

Таблиця 1

/Files/images/dgrami/3 - копия.jpg

Діаграма 4. Рівні сформованості професійної компетентності педагогів ЗДО

/Files/images/dgrami/4.jpg

З метою визначення сформованості мовлення педагогів та правильного звуковимовлення у дітей старшого дошкільного віку постійно двічі на рік проводиться діагностика щодо визначення володіння українською мовою. Результати діагностики показали, що вміння слухати, розуміти та спілкуватись рідною мовою на достатньому рівні можуть – 98%, недостатньо володіють - 2% учасників навчально-виховного процесу (Діаграма 5).

Діаграма 5

/Files/images/dgrami/5.jpg

На початок 2020-2021 навчального року було виявлено 30 дітей з вадами мовлення: 19 дітей старшого дошкільного віку, 11 дітей – молодшого дошкільного віку. У 84 % дітей старшого дошкільного віку виправлено мовленнєві помилки і збагачено словниковий запас, 16 % - значне поліпшення. За станом здоров’я, згідно з висновком ПМПк до школи готові 99% вихованців закладу. 1% запропоновано до обстеження перед школою в інклюзивно-ресурсному центрі.

Моніторинґ стану готовності до шкільного навчання дітей-випускників показав:

· За психологічними критеріями з 26 обстежених дітей готові до шкільного навчання 26 випускників: 15 – високий і достатній рівень, 11– середній.

· За педагогічними критеріями з 26 обстеженого до шкільного навчання готові: 26 випускників, з них 15 випускників високого і достатнього рівня, 11 – середнього (Таблиця 2).

Медична сестра Козенко О.П., надає кваліфіковані послуги: здійснює моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів, призначень лікаря, підтримуює інтерес дитини до власного здоров’я (Таблиця 3).

Таблиця 3

Аналіз стану здоров’я дітей

/Files/images/dgrami/7.jpg

Медична сестра Козенко О.П., надає кваліфіковані послуги: здійснює моніторинг стану здоров’я дітей, захворюваності, організації раціонального харчування, контроль за виконанням оздоровчих заходів, призначень лікаря, підтримуює інтерес дитини до власного здоров’я (Таблиця 3).

Таблиця 3

Аналіз стану здоров’я дітей

/Files/images/dgrami/8.jpg

Якість фізкультурно-оздоровчої роботи у середніх та старших групах зросла порівняно з показниками на початок навчального року.

Рівень фізичного розвитку дітей старшого дошкільного віку (із загальної кількості - 23 дитиини) становить:

Високий – 6 дітей - 34%

Достатній – 15 дітей – 57%

Середній – 2 дітей – 9%

Дітей старшого дошкільного віку з низьким рівнем фізичного розвитку не виявлено.

У закладі створено умови для безпечного проведення навчального процесу та праці співробітників. У наявності вся нормативна база з охорони праці та пожежної безпеки. Необхідна ділова документація ведеться до вимог «Положення про навчання та інструктаж з охорони праці». Заходи, передбачені планом по збереженню та зміцненню матеріальної бази вдалося виконати частково

Кiлькiсть переглядiв: 636

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.